Skomponuj własną mieszankę musli z Mixit!

Hej! Znów wracamy po długiej przerwie, okres wakacyjny to chyba nie jest dla nas najlepszy moment na twórczość, ale obiecujemy poprawę i systematyczność :)

Głodni? A może zastanawiacie się co przygotujecie na śniadanie w weekend? Znacie produkty marki Mixit? Jeśli jeszcze nie mieliście okazji spróbować, gorąco zachęcamy. Dzięki produktom Mixit możecie skomponować własną mieszankę musli.  W ofercie znajdziecie podstawę mieszanki, suszone owoce oraz chrupiące orzechy i bakalie.  Myślę, że sam proces skomponowania indywidualnej mieszanki może być dla wielu z Was niesamowitą frajdą.

A dla łasuchów polecają się batoniki owsiane, kokosowe, owocowe, jaglane, proteinowe… chyba nie trzeba dalej wymieniać, oferta jest naprawdę szeroka :)

Warto dodać, że musli Mixit są perfekcyjnie zapakowane w eleganckie tuby, dlatego też taki zestaw świetnie sprawdzi się na prezent dla każdego miłośnika musli.

Ze wszystkimi produktami zapoznacie się  na stronie internetowej:

A u nas znajdziecie fotoinstrukcję, jak przygotować własne musli. Na początek baza czyli płatki, zboża. Następnie dodajemy suszone owoce, w naszym przypadku stawiamy na truskawkę, do tego bakalie, orzechy, duża ilość orzechów :) Na koniec mleczko i gotowe! Świetnie sprawdzi się też dodatek w postaci Waszych ulubionych, świeżych owoców czy jogurtu. Brzmi smacznie? Zachęcamy do zabawy! Komponujcie własne musli i delektujcie się ich smakiem.

Littlecrumb

Komentarze

Prześlij komentarz